Home
2018 Season
SWABA Class "A" Bracket
SWABA Class "B" Bracket
Past SWABA Champs
Lucy's Hideaway POTW
Record Book (2013 - Present)
Roster by Season
Standings
Schedule
Season Leaders
2017 Batting Leaders
2017 Pitching Leaders
Rock River Baseball League
Home
2018 Season
SWABA Class "A" Bracket
SWABA Class "B" Bracket
Past SWABA Champs
Lucy's Hideaway POTW
Record Book (2013 - Present)
Roster by Season
Standings
Schedule
Season Leaders
2017 Batting Leaders
2017 Pitching Leaders
2017 Season (calendar)
|
More...
2017
2016
2015
2014
2013
2012
List View
Calendar View
show past events?
iCal
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
Sunday
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday
28
Juneau
@
Janesville
01:30 PM
Janesville - Riverside Park
JUN 5, JAN 4
29
Rubicon
@
Kewaskum
01:30 PM
Kewaskum - Kiwanis Park
KEW 8, RUB 6
30
31
Thiensville-Mequon
@
Kewaskum
07:30 PM
West Bend - Carl M. Kuss Field
T.M. 11, KEW 7
West Bend
@
Plymouth
07:30 PM
Plymouth - Carl Loebe Field
PLY 9, W.B. 0
1
2
Hartford
@
Brownsville
07:30 PM
Brownsville - Dale R. Michels Memorial Park
HART 9, BROW 0
Lebanon
@
Juneau
07:30 PM
Juneau - Fireman's Park
JUN 6, LEB 2
3
Watertown
@
Janesville
01:30 PM
Janesville - Riverside Park
JAN 5, WAT 4
Neosho
@
Madison Rockers
01:30 PM
Waterloo - Firemen's Park
NEO 2, ROCK 1
4
Farmington
@
Clyman
12:00 PM
Clyman - Fireman's Park
CLY 14, FARM 4
Milton
@
Janesville
12:00 PM
Janesville - Riverside Park
JAN 7, MILT 2
Cedarburg
@
Saukville
01:30 PM
Saukville - Fred Dickmann Field
CED 11, SAU 1
Thiensville-Mequon
@
Slinger
01:30 PM
Slinger - High School
SLI 13, T.M. 3
Oakfield
@
West Bend
01:30 PM
West Bend - Carl M. Kuss Field
OAK 17, W.B. 2
Madison Rockers
@
Juneau
01:30 PM
Juneau - Fireman's Park
ROCK 10, JUN 2
Ashippun
@
Neosho
01:30 PM
Neosho - Village Park
NEO 10, ASH 0
Rubicon
@
Hustisford
03:00 PM
Hustisford - Village Park
HUST 8, RUB 7
Lebanon
@
Johnson Creek
03:00 PM
Johnson Creek - Firemen's Park
J.C. 25, LEB 15
5
6
7
Thiensville-Mequon
@
West Bend
07:30 PM
West Bend - Carl M. Kuss Field
T.M. 10, W.B. 0
8
9
Rubicon
@
Hartford
07:30 PM
Hartford - West Side Park
HART 12, RUB 4
Saukville
@
Plymouth
07:30 PM
Plymouth - Carl Loebe Field
SAU 12, PLY 3
10
West Bend
@
Kewaskum
01:30 PM
Kewaskum - Kiwanis Park
KEW 11, W.B. 1
Clyman
@
Ashippun
01:30 PM
Ashippun - Fireman's Park
CLY 11, ASH 6
Neosho
@
Farmington
01:30 PM
Farmington - Ball Park
NEO 29, FARM 3
Janesville
@
Lebanon
01:30 PM
Lebanon - Fireman's Park
LEB 14, JAN 4
11
Hustisford
@
Cedarburg
01:30 PM
Cedarburg - Behling Field
CED 10, HUST 2
Plymouth
@
Hartford
01:30 PM
Hartford - West Side Park
HART 6, PLY 2
Brownsville
@
Kewaskum
01:30 PM
Kewaskum - Kiwanis Park
KEW 4, BROW 3
Slinger
@
Oakfield
01:30 PM
Oakfield - Village Park
OAK 19, SLI 4
West Bend
@
Rubicon
01:30 PM
Rubicon - St. John's Park
RUB 13, W.B. 2
Madison Rockers
@
Ashippun
01:30 PM
Ashippun - Fireman's Park
ROCK 13, ASH 1
Clyman
@
Juneau
01:30 PM
Juneau - Fireman's Park
CLY 6, JUN 3
Watertown
@
Lebanon
01:30 PM
Lebanon - Fireman's Park
LEB 7, WAT 2
Johnson Creek
@
Milton
01:30 PM
Milton - Schilberg Park
MILT 12, J.C. 2
12
13
14
15
16
Plymouth
@
Brownsville
07:30 PM
Brownsville - Dale R. Michels Memorial Park
BROW 4, PLY 1
Oakfield
@
Hustisford
07:30 PM
Hustisford - Village Park
HUST 5, OAK 0
Kewaskum
@
Slinger
07:30 PM
Slinger - High School
KEW 6, SLI 0
17
Janesville
@
Farmington
01:30 PM
Farmington - Ball Park
JAN 19, FARM 2
Lebanon
@
Madison Rockers
01:30 PM
Waterloo - Firemen's Park
ROCK 8, LEB 1
Rubicon
@
Cedarburg
03:30 PM
Cedarburg - Behling Field
CED 3, RUB 1
18
Brownsville
@
Saukville
12:00 PM
Saukville - Fred Dickmann Field
BROW 6, SAU 5
Plymouth
@
Hustisford
01:30 PM
Hustisford - Village Park
HUST 8, PLY 7
Slinger
@
Rubicon
01:30 PM
Rubicon - St. John's Park
RUB 8, SLI 4
Oakfield
@
Thiensville-Mequon
01:30 PM
Mequon - Rennicke Field
T.M. 7, OAK 2
Watertown
@
Clyman
01:30 PM
Clyman - Fireman's Park
CLY 3, WAT 2
Neosho
@
Johnson Creek
01:30 PM
Johnson Creek - Firemen's Park
J.C. 11, NEO 1
Juneau
@
Milton
01:30 PM
Milton - Schilberg Park
MILT 3, JUN 0
Kewaskum
@
Cedarburg
03:00 PM
Cedarburg - Behling Field
CED 11, KEW 3
Ashippun
@
Farmington
03:30 PM
Farmington - Ball Park
FARM 3, ASH 2
19
20
21
Cedarburg
@
Plymouth
07:30 PM
Plymouth - Carl Loebe Field
CED 9, PLY 6
22
23
Thiensville-Mequon
@
Hartford
07:30 PM
Hartford - West Side Park
HART 10, T.M. 1
24
25
Cedarburg
@
Oakfield
01:30 PM
Oakfield - Village Park
CED 16, OAK 9
Rubicon
@
Plymouth
01:30 PM
Plymouth - Carl Loebe Field
PLY 11, RUB 10
Hustisford
@
Saukville
01:30 PM
Saukville - Fred Dickmann Field
HUST 4, SAU 2
Slinger
@
West Bend
01:30 PM
West Bend - Carl M. Kuss Field
SLI 17, W.B. 2
Watertown
@
Ashippun
01:30 PM
Ashippun - Fireman's Park
WAT 20, ASH 0
Madison Rockers
@
Clyman
01:30 PM
Clyman - Fireman's Park
CLY 3, ROCK 0
Lebanon
@
Farmington
01:30 PM
Farmington - Ball Park
LEB 6, FARM 1
Johnson Creek
@
Juneau
01:30 PM
Juneau - Fireman's Park
JUN 13, J.C. 1
Milton
@
Neosho
01:30 PM
Neosho - Village Park
NEO 8, MILT 3
26
27
28
29
30
Oakfield
@
Hartford
07:30 PM
Hartford - West Side Park
HART 9, OAK 6
Kewaskum
@
Plymouth
07:30 PM
Plymouth - Carl Loebe Field
PLY 13, KEW 1
Ashippun
@
Johnson Creek
07:30 PM
Johnson Creek - Firemen's Park
J.C. 7, ASH 6
1
Hustisford
@
Rubicon
01:30 PM
Rubicon - St. John's Park
HUST 6, RUB 2
Milton
@
Juneau
01:30 PM
Juneau - Fireman's Park
MILT 10, JUN 5
Clyman
@
Madison Rockers
01:30 PM
Waterloo - Firemen's Park
CLY 5, ROCK 4